بسم الله خیرالاسماء

سلام

این متن در تاریخ ۳۱ / ۵ / ۱۳۹۲ ویرایش گردید.

دیگر لازم نیست هر روز به دنبال یوزرنیم و پسوردهای جدید آنتی ویروس NOD32 باشید و آپدیت های سنگین آن را تحمل کنید. راهکاری که سایت نرم افزاری سافت گذر برای شما اندیشیده است بسیار راه حل خوبی است و خیال شما را راحت می کند. 

بعد از تغییرات انجام شده توسط سافت گذر کافی است از این پس به این سایت مراجعه نمایید.

توضیح اینکه با تغییرات انجام شده در سایت سافت گذر دیگر این قابلیت رایگان نمی باشد اما هنوز به صرفه و بسیار ارزان است.

در ضمن ما به شما آنتی ویروس دیگری به نام شید را معرفی می نماییم. یک آنتی ویروس ایرانی و از معدود آنتی ویروس های دو موتوره و بسیار سبک که سرعت کامپیوتر شما را کم نمی کند. بهتر است خودتان سری به این سایت بزنید و با شید بیشتر آشنا شوید.

در پایان متذکر می شوم که بنده برای هیچ سایت و آنتی ویروسی تبلیغ نمی کنم و این مطلب صرفا برای حل مشکل آپدیت عزیزانی است که با آنتی ویروس نود کار می کنند و یا به دنبال آنتی ویروس خوبی می گردند. قابل ذکر است که شخصا حدود یک سال است که از پک آنتی ویروس و فایروال و اینترنت سکوریتی کومودو (COMODO) استفاده می کنم و دچار هیچ مشکلی نشدم. این آنتی ویروس رایگان بوده و بسیار قوی عمل می کند. اگر به دنبال یک برنامه رایگان قوی و بسیار حرفه ای می گردید پیشنهاد شخصی بنده کومودو می باشد. ان شاالله به زودی یک مطلب جداگانه به همراه اموزش این انتی ویروس در سایت ایجاد خواهم نمود.