بسم الله خیر الاسماء

سلام

خب بعید می دونم ولی شاید هنوز کسانی باشند که اطلاع نداشته باشند اسم فامیل چیست.

اسم فامیل یک نوع بازی است که با قلم و کاغذ انجام می‌شود. شرکت‌کنندگان پس از توافق روی یکی از حروف الفبا، نام موضوعات مختلفی که با آن حرف الفبا آغاز می‌شود را روی کاغذ می‌نویسند و هرکس زودتر همهٔ خانه‌ها را پر کند، با اعلام او دیگر شرکت‌کنندگان نیز از نوشتن دست می‌کشند و امتیازشماری آغاز می‌شود. تعداد مجاز شرکت‌کنندگان در این بازی نامحدود است. در این بازی شرکت‌کنندگان ابتدا روی کاغذ جدولی رسم می‌کنند که ردیف اول آن مواردی همچون نام دختر، نام پسر، نام خانوادگی، شهر، کشور، نام غذا، نام میوه، نام هنرمند، نام خودرو و غیره نوشته شده‌است.

یادش بخیر هر وقت تعدادمون زیاد بود و می خواستیم بازی کنیم اسم فامیل بازی می کردیم قدیما.

و امروز

با سایتی آشنا شدم که در آن دیگر اسم فامیل یک نوع بازی با قلم و کاغذ نیست بلکه یک نوع بازی آنلاین و شبکه ای است که می توان در آن با تعداد زیادی از دوستانتان در سرتاسر جهان اسم فامیل بازی کنید.

آموزش بازی آنلاین :

برای بازی ابتدا وارد این سایت شوید.

سپس یک ایمیل و نام کاربری وارد نمایید. سایت به شما یک لینک می دهد که می توانید برای دوستانتان بفرستید و هر کسی با داشتن آن لینک و وارد نمودن یک ایمیل و نام کاربری به جمع شما می پیوندد و شما به عنوان مدیر می توانید هر موقع که تعداد دوستانتان کافی بود بازی را شروع کنید. سایت در هر نوبت بازی یک حرف را بصورت اتفاقی نمایش می دهد و شما و دوستانتان باید با  آن جدول مربوطه را پر نمایید. هر کس زودتر خانه های جدول را پر نمود دکمه استپ را فشار می دهد و شما به عنوان مدیر باید امتیاز هر کس را حساب کنید. در کل کار روند بازی بسیار ساده است و جای هیچ توضیح اضافی را باقی نخواهد گذاشت.امیدوارم از این بازی آنلاین لذت ببرید.

شعار سایت اسم فامیل: شادمانی حق هر انسان است، و نباید برای آن هزینه‌ای بپردازد، این سرویس رایگان است، و رایگان خواهد ماند!