همشهریان اصفهانی  بهارستانی سپاهانشهری و … می توانند از این پس با کمترین هزینه از اینترنت پرسرعت با پرداخت کمترین هزینه استفاده نمایند.

این سرویس متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد و هزینه های استفاده از آن به قبض تلفن شما اضافه می گردد.

فقط کافیست از منزل یا محل کار خود تلفن ثابت را برداشته و با شماره ۲۰۳۰ تماس حاصل فرمائید. سپس عدد یک را شماره گیری کرده و کد ملی و یک تلفن همراه از خودتان را اعلام نمایید. (به بند ۱۲ توضیحات در زیر مراجعه نمایید)

مزیت های استفاده از سرویس اینترنت پرسرعت مخابرات:

۱- شاید باورتان نشود ولی هزینه هر گیگ استفاده از اینترنت فقط ۲۵۰۰ تومان می باشد و در مقایسه با دیگر شرکت ها (حدود ۵۵۰۰ تومان) کمتر از نصف می باشد.توضیح آنکه در صورت استفاده بیش از دو گیگ در یک دوره (۲ ماه) به ازای هر گیگ ۲۵۰۰ تومان به مبلغ قبض تلفن شما اضافه خواهد شد.

۲- مزیت دیگر استفاده از اینترنت پرسرعت مخابرات این است که شما در هر دوره ۲ ماهه فقط ۵۰۰۰ تومان هزینه بابت اینرنت می پردازید و اگر به علت مسافرت یا … از آن استفاده نکنید فقط ۵۰۰۰ تومان ضرر کرده اید. در صورتی که در شرکت های در صورت استفاده نکردن از اینترنت پر سرعت کل اعتبار شما از بین خواهد رفت و مبالغ بالایی ضرر خواهید نمود.

۳- مزیت دیگر استفاده از این سرویس ندادن هیچ گونه مبلغی جهت رانژه  (حدود ۱۰۰۰۰ تومان) و نصب (۵ الی ۱۰ هزارتومان) می باشد. (به بند ۱۰ توضیحات در زیر مراجعه نمایید)

۴- پشتیبانی این سرویس بسیار قوی و چیزی مانند ۱۱۸ می باشد. فقط کافیست ابتدا ۲۰۳۰ و سپس ۳ را شماره گیری نموده و منتظر ارتباط با اپراتور راهنما باشید.

سرعت این سرویس فعلا بصورت پیش فرض ۱۲۸ کیلوبیت بوده و سرعت دانلود آن بدون برنامه در حود ۲۰ الی ۳۰ و با برنامه مدیریت دانلود حدود ۶۰ الی ۷۰ می باشد. (به بند ۱۱ توضیحات در زیر مراجعه نمایید)

بنده و بسیاری از دوستانم از این سرویس استفاده کرده و بعد از تست های فراوان از آن راضی می باشیم.

شک نکیند و همین الان با یک تماس تلفنی به کاربران اینترنت با سرعت بالا بپیوندید.

اصلاحیه و توضیحات اضافه (۹۱/۰۹/۲۸):

۱- این متن صرفا انتشار تجربیات شخصی بنده است و بنده هیچ ارتباطی با مخابرات اصفهان نداشته و هیچ مسئولیتی در قبال این سرویس ندارم.

۲- در صورتی که دانشجو بوده و یا صاحب شرکت می باشید می توانید با مراجعه به مرکز مخابرات ولیعصر (عج) اصفهان (میدان احمد آباد – خ حضرت ولیعصر) سرعت و پهنای باند سرویس اینترنت خود را بدون هیچ هزینه اضافی دو برابر نمایید.

۳- برای مدیریت سرویس خود به آدرس اینترنتی http://217.219.5.9/scpluto  قسمت ورود به سامانه مراجعه فرمایید.

          برای گرفتن نام کاربری و رمز عبور باید با ۲۰۳۰ و سپس ۳ تماس بگیرید.
          نام کاربری شما به احتمال خیلی زیاد کد ملی شما + عدد ۱۰ بعد از آن می باشد.

۴- در سایت بالا شما می توانید هر دوره (دو ماه) سرویس خود را حداکثر تا ۱۰ گیگابایت شارژ کرده و مبلغ آن را بر روی قبض تلفن پرداخت نمایید. برای شارژ بیشتر هم می توانید از خرید آنلاین استفاده کنید.

۵- از تاریخ    ۹۱/۰۷/۰۱  امکان انتقال اعتبار از یک شماره به شماره دیگر در سایت بالا وجود ندارد.

۶- سرویس شما بصورت خودکار هر ماه یک گیگابات (هر دوره ۲ گیگابایت) شارژ خواهد شد.

۷- نرم افزار همیار ADSL می تواند نوع و چگونگی مشکل بوجود آمده در سرویس اینترنتی شما را تشخیص دهد. دانلود نرم افزار همیار ADSL مخابرات (1276)

۸- مبلغ گیگ مصرفی در تمام ساعات شبانه روز به ازای هر گیگ ۲۵۰۰ تومان می باشد و سرویس شبانه ندارد.

۹- مشترکینی که در یک ماه کمتر از یک گیگ استفاده نمایند اعتبار ایشان تا سقف یک گیگ قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد.

۱۰- به گزارش برخی کاربران گویا به تازگی ۱۰۰۰۰۰ ریال بابت نصب سرویس بر روی قبض تلفن همراه دریافت می گردد که بنده هیچ اطلاعی راجع به آن ندارم و باید خودتان قبل از خرید سرویس تحقیق نمایید.

۱۱- در ساعاتی از شبانه روز سرعت دانلود با نرم افزار دانلود منیجر تا ۲۰۰ کیلوبیت در ثانیه هم می رسد.

۱۲- هنگام ثبت نام (تماس با ۲۰۳۰ و گرفتن شماره ۱ و وارد کردن اطلاعات) به اشتباه اعلام می نماید که ثبت نام به درستی انجام نشده است ولی اینگونه نیست و ثبت نام تکمیل شده است :)

۱۳- پس از ثبت نام این سرویس یا باید منتظر مراجعه نصاب مخابرات باشید و یا اگر مودم داشته و خودتان می توانید تنظیمات آن را انجام دهید هنگام تماس مخابرات اعلام کرده و کافی است با مراجعه به مخابرات یک فرم را امضاء نمایید.

۱۴- برای قطع این سرویس حتما باید به مرکز مخابرات ولیعر واقع در میدان احمد آباد خیابان ولیعصر (عج) مراجعه کرده و فرم خاصی را امضاء نمایید.

۱۵- با مراجعه به این صفحه دستور العمل های امنیتی مربوطه را مطالعه فرمایید.

۱۶- برای تست سرعت واقعی اینترنت بهتر است به این سایت مراجعه فرمایید.